KARGO BEDAVA | 99 TL Üzeri Alışverişlerde

Kapat

Hakkımızda


Embassy Gıda nitelikli içecek üretim ve pazarlaması konularında faaliyet gösteren alanın lider firmalarındandır. İçecek sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımları, modern çizgisi ve rekabetçi yapısıyla ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
Farklı ürün kategorilerinde üretim yapmakta olan Embassy Gıda, deneyimli ekibi ile kahve ve çay sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Embassy Coffee Kahvenin her adımını çok önemser, sadece kahve değil, kahvenin arkasındaki hikâye ve emek ile de ilgilenir. Embassy ‘den kahve tedarik ettiğinizde, o çekirdeğin nerede kim tarafından ekildiğini, nasıl hasat edilip, işlendiğini, nasıl saklandığını ve yolculuğun her aşamasını da öğrenebilirsiniz. Çünkü kahvenin arkasındaki emeği biliyor ve onu yetiştiren toplayan insanlara saygı duyuyoruz.


Ülkemizde kahve deyince ilk aklımıza gelen Türk Kahvesidir. Türk Kahvesi Dünyada Kültür elçimiz olarak kabul edilmektedir. İşte Zeki Güvercin ve Muhammed Şerif Ökmen’in Embassy Coffee ve Elçibey markalarını kurmalarının arkasındaki sebep kültürümüzde elçilik görevini yerine getirerek bütün insanlığı bu lezzet ile tanıştırmak ve bunu en şeffaf haliyle başarmaktır.


Gündelik hayatımızda kahve ihtiyacı önemli bir konuma sahiptir. Amacımız siz değerli kahve severlerin ihtiyacı olan kahve ve çaya dair her şeyi size kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaştırmak. Embassy Coffee markasıyla sizlere hizmet verdiğimiz 14 farklı çeşit kahvemizi özenle ve dikkatle sizler için tesisimizde haftalık olarak kavuruyoruz.


Embassy Gıda, nitelikli yöresel kahve çekirdeklerinin yanı sıra; kendine özel Bitki Çayları ve Toz Ürünlerin de üretimini yapmaktadır. Embassy Natural Tea, kış aylarının vazgeçilmezi olan 15 çeşit Bitki Çayı ve Elçibey markalı Türk Kahvesi, Salep, Chai Tea Latte, Sıcak Çikolata, Menengiç Kahvesi ve Dibek Kahvesi ürünlerimizi de sizlerin damak zevkine sunduk.


Güne, daha dinamik ve daha mutlu başlayabilir ve günün sonunda tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Kısacası iş hayatının yükünü hafifletmek sizin elinizde. Sabahları taze bir fincan kahve, akşamları bir fincan bitki çayının hayat kalitenizi bir üst seviyeye çıkarabileceğini unutmayın...


Teşekkürler Embassy/Elçibey/KahveveCayCom Ekibi

 

Kahve ve Çaya Dair Herşey | Embassy Kahve ve Elçibey Kahve Resmi Satış Yeri © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!