KARGO BEDAVA | 75 TL Üzeri Alışverişlerde

Kapat

Hakkımızda


 

Embassy Gıda nitelikli içecek üretim ve pazarlaması konularında faaliyet gösteren alanın lider firmalarındandır. İçecek sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımları, modern çizgisi ve rekabetçi yapısıyla ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

 

Farklı ürün kategorilerinde üretim yapmakta olan Embassy Gıda, deneyimli ekibi ile kahve sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Embassy Coffee Kahvenin her adımını çok önemser, sadece kahve değil, kahvenin arkasındaki hikaye ve emek ile de ilgilenir. Seçtiği çekirdeklerde adil ticareti önemser. Embassy'den kahve tedarik ettiğinizde, o çekirdeğin nerede kim tarafından ekildiğini, nasıl hasat edilip, işlendiğini, nasıl saklandığını ve yolculuğun her aşamasını da öğrenebilirsiniz. Çünkü kahvenin arkasındaki emeği biliyor ve onu yetiştiren toplayan insanlara saygı duyuyoruz.

 

Gündelik hayatımızda kahve ihtiyacı önemli bir konuma sahiptir. Amacımız siz değerli kahve severlerin ihtiyacı olan kahve ve çaya dair her şeyi size kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde sizlere ulaştırmak. Embassy Coffee markasıyla sizlere hizmet verdiğimiz kahvemizi özenle ve dikkatle sizler için tesisimizde kavuruyoruz.

Her hafta pazartesi günü kavrulan 14 çeşit kahvemizi siz müşterilerimize özenle ambalajlayıp hızlı bir şekilde

ulaştırmaktayız. 

 

Kahve hassas ve değişken bir ürün olduğu için nem sıcaklık değerlerine önem verilen yerlerde saklanmalıdır. Kahveyi kavururken TDS ayarlarına bakılıp kavrulan kahvelerin kavrulduktan sonra ise iklimlendirme şartlarına uygun depolarda muhafaza edilmektedir. Kavrulma tarihine önem verip en taze hali ile ulaştırmaktayız.

Embassy Gıda, nitelikli yöresel kahve çekirdeklerinin yanı sıra; kendine özel Bitki Çayları ve Toz

Ürünlerin de üretimini yapmaktadır. Embassy Tea, kış aylarının vazgeçilmezi olan 15 çeşit Bitki Çayı ve Elçibey markalı Türk Kahvesi, Salep, Sıcak Çikolata ve Beyaz Sıcak Çikolata ürünlerimizi de sizlerin damak zevkine sunduk.

 

Teşekkürler

Embassy/Elçibey Ekibi

Kahve ve Çaya Dair Herşey | Embassy Kahve ve Elçibey Kahve Resmi Satış Yeri © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!